И покрај тоа што сите сакаме квалитетни парчиња, понекогаш не сме во можност да влеземе во минус поради еден пар „бесни“ кожени чизми.

Read more...

Од Фенди, до Клои, до Мулбери - трендот на две  чанти станува хит во сите поголеми туристички колекции оваа сезона.

Read more...

Замислете некој познат дизајнер да ја крсти својата дизајнерска чанта по вас и потоа жените од целиот свет да копнеат по неа?

Read more...

Ако го сакате летото, тогаш имаме едно мало изненадување за вас - денес ќе ви ги претставиме модните додатоци кои се едни од најубавите (но и најкорисните!) за секоја летна сезона.

Read more...

Нетрадиционалниот накит ги дочека своите пет минути оваа сезона.

Read more...


Чантите се неопходни кога одите на работа (секако, освен доколку немате некоја специфична работа за која немате потреба да се движите заедно со целиот ваш арсенал од едно место до друго).

Read more...


Добра, стилизирана и модерна чанта е и повеќе од важен елемент за една современа жена која што ги следи трендовите.

Read more...

Трендот кој потсетува на дивиот запад се крие во деталите и дозволува модните додатоци да го заземат главното место во нашите пролетни и летни комбинации.

Read more...

Ги собравме на едно место најубавите чевли и модни додатоци за сезоната пролет- лето 2015 од брендовите за улична мода како Зара, Страдивариус и Пул енд беар. Погледнете!

Read more...

Погледнете ги најинтересните чевли, чанти, очила за сонце и други модни додатоци од колекцијата на Манго за пролет 2015.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...