Познатата ИТ девојка Оливија Палермо и култниот калифорниски бренд „Westward Leaning“ ви ја претставуваат новата колекција на очила за сонце на кои НЕ можете да останете рамнодушни!

Read more...

Да си замислиме дека сме во ситуација да си купиме еден од капутите кои ги носат славните девојки.

Read more...

Доаѓаат празниците и време кога сме со нашите најблиски, празнуваме и подаруваме.

Read more...

Славните девојки сакаат убава облека, накит и чевли (а кој не сака?!), но ни се чини дека се посебни експерти за чанти.

Read more...

И оваа зима сме во потрага по елегантни и неодоливи капути, а едно навистина добро решение ве чека во новата продавница Trgovski.mk.

Read more...

Прстенот „The Riva” од Моника Винадер, сопственичка на продвница за накит во Лондон, е едно од најомилените парчиња накин на познатите девојки, меѓу кои и Кара Делевињ, Кејт Мидлтон и Рита Ора.

Read more...

Ремените се задолжителен моден детаљ во секој плакар, како и најдобар женски партнер со кој на волшебен начин успевате да ја преобликувате силуетата и да го истакнете и подигнете вашиот стил на повисоко нивно.

Read more...

Шеширите се голем хит за оваа сезона, па доколку ви е потребна инспирација како да ги носите, погледнете ги  овие интересни street style фотографии.

Read more...

Популарна чанта која ги освои светските трендсетерки!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...