FaceBook  Twitter  

Кристијан Лобутин креираше нова несекојдневна чанта!

Познатиот дизајнер својата инспирација ја пронајде во хит серијата Твин Пикс. Тој креираше фантастична футуристичка чанта „ShoePeaks“ која дојде како најава за новото продолжување на серијата кое треба да се појави во 2017.

Станува збор за моден додаток со необичен облик, за кој сме сигурни дека ќе биде фетиш на многу дами кои го обожаваат славниот дизајнер, но и филмските ремек дела на генијалниот режисер Дејвид Линч.

А токму во неговиот морничав стил е и самата кампања...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...