Нов моден додаток по кој лудуваат светските трендсетерки

Ема Ватсон

Новата Simon Miller bonsai чанта е со карактеристично минијатурно издание и важи за едно од омилените модни додатоци во Холивуд. На пазарот се појави на почетокот на годината кога ја носеа познатите ИТ девојки, а водечките модни магазини и предвидуваат голема популарност како идната највлијателна минијатурна чанта.

Што се однесува до симпатичната ѕвезда од серијалот Хари Потер, Ема Ватсон, која преферира едноставни, но елегантни комбинации, оваа минијатурната чанта од „Simon Miller“ фантастично се вклопи во нејзиниот стил.

Harley Viera-Newton

А еве како ја носат и некои други ИТ девојки ...

Garance Doré

SHOP THE LOOK

Simon Miller Bonsai Bag in Tan (£315)

Simon Miller Bonsai Bag in Black (£300)

Па, доколку ви се допаѓа овој модел, кликнете тука и запишете се во листата за чекање ...

 


Booking.com