FaceBook  Twitter  

Нов моден додаток по кој лудуваат светските трендсетерки

Ема Ватсон

Новата Simon Miller bonsai чанта е со карактеристично минијатурно издание и важи за едно од омилените модни додатоци во Холивуд. На пазарот се појави на почетокот на годината кога ја носеа познатите ИТ девојки, а водечките модни магазини и предвидуваат голема популарност како идната највлијателна минијатурна чанта.

Што се однесува до симпатичната ѕвезда од серијалот Хари Потер, Ема Ватсон, која преферира едноставни, но елегантни комбинации, оваа минијатурната чанта од „Simon Miller“ фантастично се вклопи во нејзиниот стил.

Harley Viera-Newton

А еве како ја носат и некои други ИТ девојки ...

Garance Doré

SHOP THE LOOK

Simon Miller Bonsai Bag in Tan (£315)

Simon Miller Bonsai Bag in Black (£300)

Па, доколку ви се допаѓа овој модел, кликнете тука и запишете се во листата за чекање ...

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...
Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...