FaceBook  Twitter  

Брендот Делпозо на Модната недела во Њујорк ги претстави своите впечатливи обетки со кои ги воодушеви познатите ИТ девојки и трендсетерки.

Добро парче накит секогаш е добра идеја кога сакате да ги „подигнете“ вашите едноставни комбинации. Но Џозеф Фонт, креативниот директор на познатиот бренд Делпозо, со седиште во Мадрид, за пролет 2017 претстави „суперсајз“ обетки во кои едноставно се вљубивме на прв поглед. Обетките можат да се најдат во најразлични бои, од зелена до нежна бела и боја на циклама, и според предвидувањата на модните критичари следната пролет ќе бидат вистински хит меѓу познатите трендсетерки и модни инсајдерки.

Еве како изгледа и поскромната варијанта:

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...