FaceBook  Twitter  

Ова е најпопуалрниот додаток за оваа летна сезона

Што е тоа – се дува со уста, розово е, стои покрај базен и девојките обожаваат да го јаваат и со него да се сликаат со насмевка на лицето?

Па, секако дека тоа е најпопуларниот додаток и за оваа летна сезона со кој познатите трендсетерки обожаваат да се фотографираат и да го споделуваат на социјалните мрежи со хаштагот #pool #summer #enjoy …

Големите фламингоси, џиновските бели лебеди и еднорозите се вистинска атракција и оваа сезона и тоа меѓу возрасните девојки. Речиси да нема фенси базен или плажа која покрај себе ги нема овие гумени играчки кои им се омилени на богатите и славните девојки за што веќе ви пишувавме (види тука). Токму благодарение на нив тие станаа вистински хит, а оваа фотографија со Аделина Тахири ни покажува дека наскоро ќе ги видиме и на нашите базени и плажи или во друштво на нашите познати трендсетерки.

Заразата започна минатата година кога девојките како Тејлор Свифт и Кендал Џенер ги објавија своите фотографии на кои уживаат со овие играчки, па така продажбата на компаниите како „Swimline“ или „Funboy“, кои се специјализирани за овој вид на додатоци за на плажа, преку ноќ порасна до небото. Па доколку сакате да се релаксирате и да го јавате вашиот розов фламингос, побарајте го на интернет страниците на „Асос“ или „Urban Outfitters“, или ако сте со подлабок џеб добар избор е и американскиот бренд „Funboy“.

Funboy $ 99.00

Asos (€77.46)

Asos (€77.46)

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...