Модниот бренд кој им е омилен на ИТ девојките со ново изненадување ...

По најпопуларниот фустан на годината, познатата модна куќа „Self Portrait“  во соработка со „Le Specs“ создаде фантастична колекција очила за сонце. Станува збор за бренд кој преку ноќ ги освои познатите девојки како Џиџи Хадид, Оливија Палермо и Миранда Кер, а зад кој стои култниот дизајнер Хан Чонг. Неговите очила за сонце, исто како и фустаните, се женствени и романтични, но воедно и урбани и потполно шик, така што сигурни сме дека ќе завршат на лицата на бројни познати трендсетерки.

Минатогодишниот ИТ фустан и оваа година ќе биде вистински хит »

Петте модели доаѓаат во најбараните бои за оваа сезона, а меѓу нив наши фаворити се сивите и розовите модели. Нивната цена се движи околу 105 евра што и не е толку многу за да ви ги поремети плановите и летниот буџет, а со нив ќе изгледате како вистинска модна икона без разлика на вашиот стил на облекување.

види повеќе »

Booking.com