FaceBook  Twitter  

Прекрасниот модел Mini C de Cartier по 15 години повторно е во продажба!

По цели 15 години класичниот модел на модната куќа Cartier, чантата Mini C de Cartier повторно се враќа на голема врата. Елегантна, безвременска, секогаш во тренд, мала и практична, овој пат ни доаѓа во преубави пролетни бои инспирирани од скапоцените камења.

Луксузната чанта е изработена во Франција, а во однос на оригиналниот модел ги нема само страничните отвори, додека трапезоидниот облик е зачуван кој по игра на случајот е хит изминативе неколку сезони.

види повеќе »

 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...