Резултати од пребарувањето

Пронајдени се 199 резултати at location "Скопје"
Наслов Категорија Опис Локација
1 (1)

Хотел Водно

РестораниХотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништатаСкопје
905531_709886602413089_3950315192088929639_o

Камин Чамо

РестораниРесторанот Камин Чамо постои од 1989 годинаСкопје
19

Чардак

РестораниБарем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минатоСкопје
345345

Зара

ОблекаПродавница на шпанскиот бренд Zara која се наоѓа на приземјето во „Skopje City Mall“Скопје
12814639_776947182438776_633183312744351132_n

Пошта Аеродром

БаровиНово место во градотСкопје
1235464_1198398186856671_886339233082686861_n

Рок Кафана Рустикана

БаровиВкусна традиционална храна пропратена со звуци на рок, блуз, џез или соул.Скопје
13903415_1759229607650337_1071212405734966310_n

Рок Кафана Рустикана 2.0

БаровиРок Кафана Рустикана е за многумина спој на неспоивото за овие простори.Скопје
11250925_813600852057686_3637454863460695000_n

Кино Карпош

БаровиОдлично место за секое време од денот.Скопје
14445060_983898761719374_8827832704742843225_o

Кафе Бар Синдикат

БаровиСупер кафе бар во центарот на СкопјеСкопје
13876279_1015328331915065_278245256497150574_n

Цреша Бар

БаровиБистро „Цреша Бар“ - Храна за ментално патување.Скопје
1233418_755590801162527_5257302343384183415_n

Кафе Круг

БаровиЕден од најдобрите кафе барови во СкопјеСкопје
12115515_501853793326585_8078914168243619134_n

Радио Бар

БаровиРадио бар е еден од најквалитетните градски кафе-баровиСкопје
666

Hash Bar

БаровиМесто за добра забава и најубавиот начос во градот.Скопје
13243968_827175684081362_7875223573860255278_o

Кантина

БаровиОдлично место за кафе, ручек и добра забава.Скопје
11221297_845260202190377_3921281207031957913_n

Road House

БаровиRoad House е место на кое се добредојдени сите љубители на мотори, добра храна и студено пиво.Скопје
1

Планинарски дом Китка

Планинарски домовиПреубав планинарски дом на планината Китка.Скопје
14086462_577594812447734_6125105160981822765_o

Wonderlust

БаровиКонцептуална продавница и бистро бар во центарот на СкопјеСкопје
14322187_1847073635511435_9163419244867036466_n

Public Room

БаровиЈАВНА СОБА - Центар за дизајн и иновацииСкопје
Marko's_monastery,_11

Марков Манастир

АтракцииМарков манастир — православен манастир кој се наоѓа јужно од селото Маркова Сушица, по долината на Маркова Река.Скопје
01

Космо Тинекс 1

Нега и убавинаКосмо, убавина на живеењето!Скопје
14317388_1226189364068976_2131260675320165235_n

Дока

Модни додатоциDOCA е бренд со 20 годишна традиција кој е во чекор со женските модни трендовиСкопје
12106954_1177081305639785_4499724606144187286_n

Лаш Лимитед

Нега и убавинаПроизводи направени од свежи и органски овошја и зеленчуци, со icнајфини есенцијални масла и безбедна синтетика.Скопје
14380166_1150196878372967_3748628568377897307_o

Касиопеа-Тесори ди Маре

Нега и убавинаКасиопеа е ланец на продавници за рачно изработена козметика, сапуни и свеќи.Скопје
13631662_1042717162430668_67900843248315898_n

Еликсир Ексклузив

Нега и убавинаВо парфимериите на Еликсир можете да најдете производи од сите познати брендови за парфеми и од декоративна козметика.Скопје
1493255_597584096962792_1182679600_n

Ким

Нега и убавинаГолем асортиман за женски и машки парфемиСкопје
549255_818949161524563_7055296842977657332_n

Шатци - Тетово

Нега и убавинаНајдобрата парфимерија во Тетово.Скопје
10918980_780451402041006_8536334111388894802_o

Шатци

Нега и убавинаШатци има 9 парфимерии распоредени во Скопје, Тетово, Гостивар, Битола, Штип.Скопје
12063348_1621514471454681_6084576692341687837_n

АкваМарин меди велнес

Нега и убавинаWellness центар со холистички пристап со методи на природната и традиционалната медицина како и козметички услуги.Скопје
4699743_J

Паб Порта

БаровиПабот Порта е лоциран во центарот на Скопје, 10 минути пешки од градскиот плоштад.Скопје
gallery3-500x400

Пјаца Либерта

БаровиPiazza Liberta e познат како омилениот „Кикирики бар“,.Скопје

 


Booking.com