VW PASSAT

Контакт jovan

070320840

Опис

VW Passat 1.9 TDI, kompletno servisirana, novi gumi, aluminiumski bandazi, za poveke info 070 320 840

Специфики

Марка VW Volkswagen
Модел VW PASSAT
Облик на каросерија Седан
Боја Црна
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2006
Километража (km) 170000
Цена (€) 7.800 €

Локација

Гевгелија, Македонија

Коментари


Booking.com