Shitet BMW 530i

Контакт Meran

070530430

Опис

Shitet BMW 530i vetura eshte ne top form prej zvicre e ardhur gazda 2

Se prodava BMW 530i vo top forma uvezena od ch. Vtor gazda info:070248415
(Mozna zamena za po nova kola so moja doplata)moze i so pomalo ...

Специфики

Марка BMW
Модел Shitet BMW 530i
Облик на каросерија Седан
Боја Зелена
Мотор Бензин
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2004
Километража (km) 200000
Цена (€) 7.000 €

Локација

Гостивар, Македонија

Коментари


Booking.com