Se prodava BMW

Контакт anakn

078468405

Опис

Se prodava, pkatena e carina i prevod na dokumenti

Специфики

Марка BMW
Модел BMW
Облик на каросерија Хечбек
Боја Сина
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Бугарска
Година на производство 2006
Километража (km) 170000
Цена (€) 7.000 €

Локација

Крива Паланка, Македонија

Коментари


Booking.com