SANGYONG 2.7 XDI 2007 GOD

Контакт Amar

070250009

Опис

Se prodava sangyong 2.7 disel 2007 god 
Uvezen e od svajcarija registriran
Servisiran + zelen karton 
Servisna kniska vo mnogu dobra soostojba 
Top vredi da se vidi info 070250009

Специфики

Марка Ssangyong
Модел SANGYONG 2.7 XDI 2007 GOD
Облик на каросерија Миниван
Боја Бела
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2007
Километража (km) 200000
Цена (€) 7.200 €

Локација

Скопје, Македонија

Коментари


Booking.com