Renault Megane Cabrio 1.9 dci

НОВО
Контакт Aleksandar

070757105

Опис

Se prodava Renault Megane Cabrio 1.9 dci 88 kw. Kolata e registrirana do Juli 2017 i e vo odlicna sostojba.

Специфики

Марка Renault
Модел Renault Megane Cabrio 1.9 dci
Облик на каросерија Мал автомобил
Боја Црна
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2004
Километража (km) 160000
Цена (€) 5.000 €

Локација

Штип, Македонија

Коментари


Booking.com