opel vektra c2.2 ful oprema

Контакт Sladjana

070658725

Опис

se prodava opel vektra c2.2 ful oprema poveke iformaci tel.070931950

Специфики

Марка Opel
Модел opel vektra c2.2 ful oprema
Облик на каросерија Седан
Боја Сива
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2004
Километража (km) 190000
Цена (€) Цена по договор

Локација

Богданци, Македонија

Коментари


Booking.com