mercedes e270

Контакт trajce

072316751

Опис

kolata e vo odlicna sostojba smeneti filtri i ulje reg cela godina

Специфики

Марка Mercedes-Benz
Модел mercedes e270
Облик на каросерија Седан
Боја Сива
Мотор Нафта
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2003
Километража (km) 250000
Цена (€) 6.500 €

Локација

Гевгелија, Македонија

Коментари


Booking.com