MERCEDES E220CDI AMG REDESIGN

НОВО
Контакт Saso

070 382 382

Опис

Mercedesot e vo besprekorna sostojba,koza,klima,abs,airbag,navi,xenon,led i mnogu druga oprema,4 glanc novi gumi 255/35/19.
EDINSTVEN VO MK.

Специфики

Марка Mercedes-Benz
Модел MERCEDES E220CDI AMG REDESIGN
Облик на каросерија Седан
Боја Црна
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2003
Километража (km) 250000
Цена (€) Цена по договор

Локација

Штип, Македонија

Коментари


Booking.com