Mercedes A 180

НОВО
Контакт marko

077750625

Опис

Mercedes A 180 2015 godina 1.5 cdi motor so mnogu mala potrosuvacka. Napraven kompleten servis kupen od MK salon.
Za poveke informacii pobarajte me ...

Специфики

Марка Mercedes-Benz
Модел Mercedes A 180
Облик на каросерија Мал автомобил
Боја Бела
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2015
Километража (km) 90000
Цена (€) 17.600 €

Локација

Куманово, Македонија

Коментари


Booking.com