Mazda 6 2.0 diesel 89kw [121ks] 2003

Контакт Ристе

078835747

Опис

На Маздата е направен комплетен сервис:
- улје 
- сите филтри
- ребраст кајш комплет со затегачи
- греачи
- 4 нови дизни
- сет ламела комплет
- вентил за регулација на гориво
- држач на мотор назад
- стабилизатори предни(лев и десен)
- рамо долно право на десно и лево предно тркало
- рамо горно криво на десно и лево предно тркало
- гуртни (напред и назад)
- акумулатор
- исчистен агер вентил 
- полирана
- кобитиран под спремен за зима
- два пара гуми летни / зимски

Колата од опрема има :
-електрика на прозори, електрика на ретровизори, радио со шаржер од 6 цд-а, темпомат, команди на волан, подесив волан по висина и длабочина, ABS, 8 AirBag-а, седишта со превртена кожа, централна брава со далечинско, климатроник ..

Специфики

Марка Mercedes-Benz
Модел Mazda 6 2.0 diesel 89kw [121ks] 2003
Облик на каросерија Седан
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2003
Километража (km) 200000
Цена (€) http://reklama5.mk/AdDetails?ad=863554

Локација

Гостивар, Македонија

Коментари


Booking.com