Chevrolet orlando

Контакт trajce

070473683

Опис

Chevrolet orlando 2012 god reg cela god so zelen karton napraven kompleten servis peveke inf 070473683 070666770 najeftino vo mk

Специфики

Марка Chevrolet
Модел Chevrolet orlando
Облик на каросерија Миниван
Боја Црна
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2012
Километража (km) 120000
Цена (€) 10.500 €

Локација

Струмица, Македонија

Коментари


Booking.com