BMW 520d F10

Контакт NF

070215362

Опис

fficient Dynamics 520d

Специфики

Марка BMW
Модел BMW 520d F10
Облик на каросерија Седан
Боја Црна
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2012
Километража (km) 160000
Цена (€) Цена по договор

Локација

Гостивар, Македонија

Коментари


Booking.com