BMW 520d F10

НОВО
Контакт 070215362

Опис

Efficient Dynamics 520d

Специфики

Марка BMW
Модел BMW 520d F10
Облик на каросерија Седан
Боја Црна
Мотор Нафта
Менувач Рачен
Регистрација Македонска
Година на производство 2012
Километража (km) 160000
Цена (€) Цена по договор

Локација

Гостивар, Македонија

Коментари


Booking.com