Audi A5

Контакт Alto-ve (претпријатие)

078727474

Опис

2.7 tdi. Top sostojba kompletno servisirana. Novi gumi zimski so 17ki bandazi i letni 20ki so dobri gumi

Специфики

Марка Audi
Модел Audi A5
Облик на каросерија Купе
Боја Сива
Мотор Нафта
Менувач Автоматски
Регистрација Македонска
Година на производство 2008
Километража (km) 200000
Цена (€) Цена по договор

Локација

Радовиш, Македонија

Коментари


Booking.com