Веќе сме навикнати од оваа девојка на се и сешто, но оваа црвена пандилка во предвечерието на новогодишните празници, и тоа на нејзиниот познат задник, е тоа никако не ни влегува во главата!

Read more...

Оваа девојка буквално живее од нејзините облини, но според „критичките медиуми“, тие се веќе толку истрошени што крајно време е повторно да инвестира и да ги „отркала“ на ремонт.

Read more...

Ријана по напорната турнеја замина во родниот Барбадос и од таму постојано им објавува профокативни фотографии на своите верни фанови.

Read more...

Коja од овие две девојки од српската фолк сцена има поубаво деколте?

Read more...

Фала Богу што живееме во ерата на социјалните мрежи, па убавиците од Барбадос, како оваа на сликата, без проблем можат да ни покажат што се имаат да ни покажат, иако ние баш и не сакаме да го видиме тоа...

Read more...

Овие две девојки се нешто како „нов бран“ во балканскиот медиумски простор, иако се уште никој не знае со точност да дефинира зошто е тоа баш така.

Read more...

Коко е единствената девојка во светот која што ги има овие облини и којашто едвај чека прилика за да ги покаже.

Read more...

Ах.. кога овие прекрасни имиња би ги мантрале по 10 пати дневно, животот би имал сосема поинаква смисла. А и тие сигурно би имале поголема заработувачка. Но, да почнеме по ред!

Read more...

Дали сакате да ја видите Брена кога ни од далеку не беше Лепа или пак Цеца облечена во маскирна униформа, a Карлеуша без шминка и во костим за капење од доцните 70-ти?

Read more...

„Мој најголем успех вечерва е што не паднав по степениците поради долгиот фустан“, изјави пејачката при примањето на наградата.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?