matte

Во Париз овие денови се одвива Модната недела на високата мода, а во понеделникот беше ревијата и балот на Кристијан Диор на кој под маски се појавија водечките трендстерки и го привлекуваа вниманието во своите „naked“ фустани.

Read more...

Ќерката на починатиот хрватски пејач Дино Дворник – Ела, има 27 години и со својот изглед освои бројни симпатии кај мажите.

Read more...

Голите деколтеа не се во мода, но тоа не важи и за Сузан Сарандон

Read more...

Таа има само 28 години и важи за една од најпознатите плус-сајз модели

Read more...

Познатиот пар Елизабет Грегорачи (36) и нејзиниот 30 години постар сопруг Флавио Бријаторе Нова година ја поминаа во Дубаи.

Read more...

Најпознатиот плус-сајз модел се прослави токму поради нејзините облини, а дека воопшто не се срами од нив покажа неодамна и во шуто America's Next Top Model.

Read more...

dvojka 1

Марио Геце, играчот на Борусија Дортмунд и германски репрезентативец, во својата татковина го нарекуваат и Супер Марио, изгледа дека одлично се забавува со „Супер девојка“.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО