Опа! http://stipka.com.mk/news/zesko Mon, 20 Nov 2017 16:33:26 +0100 Joomla! - Open Source Content Management en-gb Прилепчанка со неверојатно секси тело – се соблече и ги запали социјалните мрежи! http://stipka.com.mk/news/zesko/36234-pripepcanka-se-soblece-i-zapali http://stipka.com.mk/news/zesko/36234-pripepcanka-se-soblece-i-zapali

Погледнете го ова жешко издание на оваа девојка.

]]>
Опа! Sat, 18 Nov 2017 13:40:59 +0100
Позната плус-сајз манекенка позираше гола и без шминка за Плејбој (фото) http://stipka.com.mk/news/zesko/36209-plus-sajz-za-plejboj http://stipka.com.mk/news/zesko/36209-plus-sajz-za-plejboj

Килограмите не се важни!

]]>
Опа! Fri, 17 Nov 2017 09:41:04 +0100
Во чија прегратка заврши внуката на Заев? http://stipka.com.mk/news/zesko/36132-eva-zaeva-nole http://stipka.com.mk/news/zesko/36132-eva-zaeva-nole eva z

Познатиот светски тенисер со потекло од соседна Србија, Новак Џоковиќ, успеа во своите прегратки да ја добие внуката на македонскиот премиер Зоран Заев, Ева Заева.

]]>
Опа! Mon, 13 Nov 2017 16:30:45 +0100
Секси Албанка настапи на националната телевизија без гаќички (видео) http://stipka.com.mk/news/zesko/36052-seksi-albanka-nastapi-bez-gakjicki http://stipka.com.mk/news/zesko/36052-seksi-albanka-nastapi-bez-gakjicki

Кејвина Ктела настапи на националната телевизија во провокативен црвен фустан под кој се гледа дека не носи гаќички.

]]>
Опа! Tue, 07 Nov 2017 17:01:37 +0100
Шерон Стоун се соблече во костим за капење и ги покажа сите свои недостатоци http://stipka.com.mk/news/zesko/36035-seron-stoun-vo-kostim-za-kapenje-so-site-svoi-nedostatoci http://stipka.com.mk/news/zesko/36035-seron-stoun-vo-kostim-za-kapenje-so-site-svoi-nedostatoci

Познатата актерка во последните неколку години се одмара од снимање филмови и се посвети на хуманитарната работа.

]]>
Опа! Tue, 07 Nov 2017 11:19:59 +0100
Водителка среде емисија го покажа задникот(Видео) http://stipka.com.mk/news/zesko/35983-vodotelka-zadnik http://stipka.com.mk/news/zesko/35983-vodotelka-zadnik Романската ТВ водителка Илинка Вандичи ги шокираше гледачите кога на снимање на емисијата панично го крена фустанчето и го покажа долниот веш. Мислела дека внатре има пајак.

ilinca vandici

]]>
Опа! Fri, 03 Nov 2017 17:15:49 +0100
Се породи македонската пејачка со најистакнато деколте http://stipka.com.mk/news/zesko/35971-se-porodi-sani http://stipka.com.mk/news/zesko/35971-se-porodi-sani Македонската фолк пејачката Сани Гроздановска по втор пат стана мајка,  синојќа на свет донесе здраво женско бебе.sani

]]>
Опа! Fri, 03 Nov 2017 15:15:28 +0100
Која македонската водителка заврши во прегратките на Жељко?! http://stipka.com.mk/news/zesko/35959-voditelka-zeljko http://stipka.com.mk/news/zesko/35959-voditelka-zeljko Српската музичка ѕвезда Жељко Јоксимовиќ на 11-ти Ноември ќе одржи концерт во Скопје.Zelјko

]]>
Опа! Thu, 02 Nov 2017 16:37:21 +0100
Памела Андерсон повторно гола http://stipka.com.mk/news/zesko/35914-pamela-gola-povtorno http://stipka.com.mk/news/zesko/35914-pamela-gola-povtorno

Сексапилната актерка која се прослави со улогата во серијата „Чувари на плажата“, неодамна го прослави 50-тиот роденден, а сепак и понатаму провоцира со голотија.

]]>
Опа! Tue, 31 Oct 2017 16:31:39 +0100
На Инстаграм се појави секси фотографија од синот на Цеца, а овој коментар ги згрози сите http://stipka.com.mk/news/zesko/35851-veljko-vo-bokserki http://stipka.com.mk/news/zesko/35851-veljko-vo-bokserki

Синот на Цеца ги запали социјалните мрежи

]]>
Опа! Wed, 25 Oct 2017 11:58:06 +0200