ЖЕШКО http://stipka.com.mk/news/zesko Sun, 23 Jul 2017 14:45:44 +0200 Joomla! - Open Source Content Management en-gb Нема да можете да го тргнете погледот! Најсексапилната жена на светот во минијатурни бикини - кога се сврте сите останаа без здив http://stipka.com.mk/news/zesko/34825-нема-да-можете-да-го-тргнете-погледот-најсексапилната-жена-на-светот-во-минијатурни-бикини-кога-се-сврте-сите-останаа-без-здив http://stipka.com.mk/news/zesko/34825-нема-да-можете-да-го-тргнете-погледот-најсексапилната-жена-на-светот-во-минијатурни-бикини-кога-се-сврте-сите-останаа-без-здив

Погледнете го ова жешко издание на Емили

]]>
HOT NEWS Thu, 20 Jul 2017 10:19:58 +0200
Кога познати девојки ќе се опуштат на плажа, па ќе се појават незгодни фотографии – она што ќе го видите, ќе ве остави без зборови! http://stipka.com.mk/news/zesko/34811-problemi-so-kostimi-za-kapenje http://stipka.com.mk/news/zesko/34811-problemi-so-kostimi-za-kapenje  

„Проблемите“ со костимот за капење често им се случува на познатите девојки, а на тоа не се имуни и Јелена Спенџарска и Марјана Станојковска.

]]>
HOT NEWS Wed, 19 Jul 2017 11:01:51 +0200
Познатата убавица сакаше да ги покаже бујните гради, но наместо тоа квалитетно се посрамоти – можете ли да забележите што не е во ред со нејзината фотографија? http://stipka.com.mk/news/zesko/34810-keli-se-posramoti http://stipka.com.mk/news/zesko/34810-keli-se-posramoti

Конечно дојде сезоната во која можеме да го покажеме нашето убаво тело во костими за капење на кое напорно работевме преку цела година.

]]>
HOT NEWS Wed, 19 Jul 2017 10:54:05 +0200
Го вовлече стомакот, но ова одзади не можеше да го сокрие! http://stipka.com.mk/news/zesko/34808-go-vovlece-stomakot-no-ova-ne-mozese-da-go-sokrie http://stipka.com.mk/news/zesko/34808-go-vovlece-stomakot-no-ova-ne-mozese-da-go-sokrie

Натали Мартинез изгледа одлично од предната страна ...

]]>
HOT NEWS Wed, 19 Jul 2017 10:34:40 +0200
Кристина во овој костим покажа сосем доволно – кога ќе се заврти ќе ви стане јасно зошто http://stipka.com.mk/news/zesko/34795-kristina-pokaza-sosem-dovolno http://stipka.com.mk/news/zesko/34795-kristina-pokaza-sosem-dovolno

Кристијан Милијан не се срами што нема совршено тело и што нејзиниот целулит го расипува тој совршен изглед.

]]>
HOT NEWS Mon, 17 Jul 2017 11:32:51 +0200
Вишокот и се познава, но тоа воопшто не и пречи – Големо БРАВО за нејзината самодоверба, но и за смелиот избор на бикините! http://stipka.com.mk/news/zesko/34775-i-se-poznava-visokot http://stipka.com.mk/news/zesko/34775-i-se-poznava-visokot

Им завидуваме на сите оние кои се чувствуваат совршено во својата кожа без разлика на својот изглед и бројот на килограмите.

]]>
HOT NEWS Thu, 13 Jul 2017 11:27:16 +0200
И овие познати девојки имаат стрии и целулит – овие фотографии го докажуваат тоа http://stipka.com.mk/news/zesko/34772-problemi-so-celulit http://stipka.com.mk/news/zesko/34772-problemi-so-celulit

И овие девојки имаат кожа како кора од портокал.

]]>
HOT NEWS Thu, 13 Jul 2017 10:36:38 +0200
Таа важи за една од најпознатите манекенки – погледнете како изгледа во овие бикини! http://stipka.com.mk/news/zesko/34760-joana-vo-seksi-bikini http://stipka.com.mk/news/zesko/34760-joana-vo-seksi-bikini

Таа важи за една од најзгодните девојки на планетава

]]>
HOT NEWS Wed, 12 Jul 2017 09:45:03 +0200
Костим за капење во кој оваа бремена жена изгледа неодоливо http://stipka.com.mk/news/zesko/34759-meken-vo-kostim-za-kapenje http://stipka.com.mk/news/zesko/34759-meken-vo-kostim-za-kapenje

Бремената Ферн Мекен изгледа прекрасно во овој костим за капење

]]>
HOT NEWS Wed, 12 Jul 2017 09:32:20 +0200
Најдобрите изданија на Северина во костими за капење http://stipka.com.mk/news/zesko/34745-seve-vo-kostimi-za-kapenje http://stipka.com.mk/news/zesko/34745-seve-vo-kostimi-za-kapenje

Најдобрите beach изданија на Северина

]]>
HOT NEWS Mon, 10 Jul 2017 11:38:18 +0200