Ниту едно нејзино појавување не поминува незабележано.

Особено кога носи олку секси парчиња. Овој пат во прашање е ултра краток фустан-сако со кој ги стави во преден план нејзините витки нозе. Целта комбинација е зачинета со стејтмент сандали со високи потпетици, впечатлива шминка и залижана фризура, како и со голема огрлица која најверојатно многумина и не ја забележаа покрај нејзиното бујно деколте.

Па, што велите за ова издание на Лила?

 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?