Познатата пејачка во едно од најжешките изданија досега

Викторија Лоба позираше во секси издание за еден познат македонски бренд. Таа облечена во пижами и секси долна облека позира пред камерите, а од видеото што го објави на Инстаграм можевме да забележиме дека е во топ форма и изгледа како манекенка.

Па, големо БРАВО за ова секси издание на Викторија.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?