Нејзиното име е Верче Ѓеоргиевска

Таа во светот е позната како Вера Хаган и е успешна манекенка која досега има снимено бројни кампањи за долна облека на познати светски брендови. Но она што најмногу ни се допадна се нејзините уметнички фотографии направени со генијални фотографи кои можете да ги видите на интернет, а во продолжение ќе ви ги претставиме дел од едиторијалите „Dark Rooms“ (фотографиите се објавени во nakidmagazine.com) од познатиот македонски фотограф Дарко Мораитов и едиторијалот на Џереми Гибс за магазинот Нормал.

Па, големо БРАВО како за фотографиите, така и за сексапилот на Вера.

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?