Таа важи за една од најпознатите Македонки на социјалните мрежи

Атрактивната струмичанка Љупка Митрова важи за еден од најпознатите Инстаграм модели во Македонија. Таа е мајка на две прекрасни девојчиња, а пред неполна година се раздели од сопругот и сега е во бурна љубовна врска со кумановецот Дарко Спејко со кого редовно објавува фотографии на социјалните мрежи. Но кога тие не се заедно, таа знае

Но кога тие не се заедно, покрај фотографиите на кои секогаш изгледа прекрасно оваа девојка знае да сними и провокативно видео кое најверојатно е наменето за нејзиното ново момче, но и за сите останати претставници на посилниот пол меѓу нејзините обожаватели на социјалните мрежи кои не можат да останат рамнодушни на нејзиниот сексапил.

Па, дали ви се допаѓаат хулахопките, односно гаќичките на Љупка?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?