Нашата позната манекенка во едно од најжешките изданија досега

Манекенката Александра Накова се прослави со нејзиното учество во „Танц со ѕвездите“ и „Преживеан“, а потоа долго време ја немаше во јавноста. Но тоа беше од оправдани причини бидејќи во меѓувреме си доби ќеркичка, а потоа следуваше и разводот од сопругот и таткото на нејзиното дете. Сепак, познатата манекенка успеа да ги преброди проблемите и во текот на 2017 година повторно почна да се појавува во медиумите и тоа најмногу со нејзините провокативни „селфи“ фотографии што редовно ги објавува на социјалните мрежи.

И од нив можеме да видиме дека Александра повторно е во топ форма, поубава и посекси од кога било досега и со тело како на вистинска Барбика.

Дали се согласувате?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?