Не ни верувате? Погледнете!

Ова дефинитивно е едно од најжешките изданија во кои сме ја виделе русокосата пејачка Викторија Лоба досега. Што се однесува до она со водата, мислевме можеби ќе и затреба, без разлика кој ќе и ја донесе, да ги исцеди лимоните и да направи студена лимонада. Но не за неа, туку за оние кои во тој момент се нашле во студиото и кои, според наши извори, биле потполно затекнати од неверојатниот сексапил на нашата Викторија. :)

Пет минути со Викторија Лоба: „Се плашам луѓето да не ја изгубат љубовта, духовноста и емпатијата“ >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?