Магделена и Марија Гаврилови се близначки

Тие имаат 26 години, а од фотографиите што ги објавуваат на социјалните мрежи можеме да видиме дека редовно вежбаат во теретана, но и трчаат на маратони. Тие се студентки на факултетот за правни науки, а покрај спортот имаат исти пасии и кон модата и патувањата. На социјалните мрежи се доста активни и важат за вистинска атракција, а обожаваат да создаваат женствени креации, но и да позираат во нив. Погледнете:

Фото: Фејсбук (приватна архива)

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?