И нашите познати девојки сакаат да изгледаат провокативно

Но овие девојки ги надминаа сите со својот сексапил и за нивните провокативни комбинации долго време се зборуваше. Тука пред се мислиме на пејачката Теодора Трајковска Теа која на радискиот фестивал МАРС 2017 се појави во фустан под кој не носеше долна облека, а целата комбинација ја зачини со црни „набран“и чизми.

Ова секако не е прв пат наша позната девојка на сцена да се појави без гаќички. Мразот беше скршен пред неколку сезони и тоа од страна на атрактивната русокоса водителка Марјана Станојквоска кога на Макфест се појави во долга црна тоалета со впечатлив шлиц под кој исто така можевме да видиме дека НЕ носи долна облека.

Сличен провокативен фустан носеше и атрактивната мама Љупка Митрова која важи за една од најпознатите Македонки на социјалните мрежи.

Па, која од овие три комбинации ви се допаѓа најмногу?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?