На Бела Хадид оваа година и беше мошне успешна

Таа имаше значајно место на ревијата на Викторијас Сикрет во Шангај на која настапи по спектаклот во Париз, а деновиве ги изненади сите со една фотографија која што ја објави на социјалните мрежи.

Имено познатата манекенка позира во бели бикини во мошне провокативна поза, а многумина коментираа дека тоа е поздрав за нејзиното поранешно момче реперот The Weekend.

Но прашање е дали врската со реперот е минато бидејќи Бела по ревијата во Шангај прими голем букет цвеќе од поранешниот љубовник кој и неодамна беше виден како се мота околу нејзиниот апартман во Њујорк. Нивната врска траеше од почетокот на 2015 до ноември 2016, но по се изгледа и при крајот на 2017 ќе гледаме продолжение.

Фотографијата што можете да ја видите тука секако дека не е единственото провокативно издание на познатата манекенка која во последно време се почесто ја гледаме во пози со кои ги воодушевува нејзините обожаватели на Инстаграм.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?