Албанката Кејвина Ктела настапи на националната телевизија во провокативен црвен фустан под кој се гледа дека не носи гаќички.

Албанската актерка и манекенка беше гостинка во едно шоу на албанската национална телевизија, а кога започна да танцува се виде дека во меѓувреме облекла гаќички. Поради провокативниот фустан на моменти покажуваше и повеќе од дозволеното, а нејзините гради одвај останаа покриени, додека од потполно откривање ја спаси вештачкиот чад во студиото.

Но она што не се гледаше под фустанот, можете да го видите од нејзините фотографии што редовно ги објавува на нејзиниот профил на Инстаграм.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?