Познатата актерка во последните неколку години се одмара од снимање филмови и се посвети на хуманитарната работа.

Што се однесува до одржување на линијата Шерон која сите ја памтиме по жешките сцени од „Основни страсти“ во многу пригоди има изјавено дека редовно вежба и се храни здраво. Покрај вежбањето јога, пилатес, пливање, јавање и танцување таа за разлика од многу други холивудски ѕвезди реши да остари природно без естетски операции.

Кога пред две години се соблече за „Харперс базар“ жените од целиот свет беа љубоморни на нејзиниот совршен изглед. Сепак, Шерон Стоун има 59 години и работите не се баш онакви какви што ги гледаме на фотографиите во магазините, а тоа ни го покажа и деновиве кога со нејзините пријатели позираше во едноделен костим за капење на плажа во Мајами.

Нејзиното тело и покрај тоа што не е совршено, се уште изгледа многу добро, а со природната убавина и тоа без шминка повторно не воодушеви.

Што мислите вие?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?