Романската ТВ водителка Илинка Вандичи ги шокираше гледачите кога на снимање на емисијата панично го крена фустанчето и го покажа долниот веш. Мислела дека внатре има пајак.

ilinca vandici

Прво на никого не му беше јасно, а натпреварувачите се шокираа. Водителката во паника го крена фустанот и се сврте со грб. Подоцна кажа дека мислела дека во гаќичките и влегол пајак.

Камерманот увидувајќи дека се работи за непланирана работи, го оддалечи фокусот на снимање, а натпреварувачот успеа да ја смири водителката. Се увери дека во гаќичките нема ништо, а емисијата продолжи нормално.

А како изгледаше целата ситуација, погледнете во видеото.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?