Познатата пејачка изгледа секси и покрај целулитот. Точка

Иги Азалеа на концертот во Мајами носеше провокативна облека и покажа дека нејзе воопшто не и пречи целулитот! Во целата оваа приказна најважно е како пејачката се чувствува во она што го носи, а како што можеме да видиме од фотографиите Иги се чувствува одлично. И воопшто нема проблем со нејзината „кора од портокал“.

Всушност не можете да носите олку краток шорц ако не сте сигурни во себе, па и ако го имате најубавото тело на светот, нели?

Но пејачката со нејзината самодоверба и сексапил, е одличен пример за тоа дека целулитот и не мора да биде толку страшен.

Браво!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?