Познатата фолк пејачка во едно од најжешките изданија досега

Сузана Гавазова е мајка на две деца и наскоро ќе наполни 38 години, а како минува времето, изгледа се подобро и подобро. Доказ за тоа се и овие фотографии, но и видеото кое што го објави неодамна на социјалните мрежи и на кое изгледа совршено во костим за капење. 

Познатата фолк пејачка успешно ја држи својата линија под контрола, така што многу помлади колешки можат само да и завидуваат. Откако го изгледавме нејзиното видео (види тука) можеме слободно да кажеме дека оваа позната мама, кога е изгледот и атрактивноста во прашање, заслужува само позитивни коментари и комплименти.

Што мислите вие?

Фото: Фејсбук/ Сузана Гавазова

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?