Манекенката повторно ги остави мажите без здив

Познатата манекенка досега повеќе пати има истакнато дека воопшто не се срами да го покаже своето голо тело, а тоа го покажа и со нејзината најнова фотографија што ја објави на нејзиниот профил на Инстаграм. Таа на фотографијата позира топлес во секси гаќички во бордо нијанса, покривајќи ги голите гради со рацете. Фотографијата веднаш собра преку милион лајкови како и голем број комплименти што ги напишаа нејзините обожаватели.

Не знаеме за вас, но нам гледајќи ја Емили во ова издание ни станува жешко...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?