ban2

Еве како Јелена ја дочека новата есенска сезона ...

Познатата водителка на Канал 5 телевизија, Јелена Спенџарска, е мошне активна на социјалните мрежи, а за нејзиното убаво тело главен виновник е вежбањето. Таа подготвено го дочека летото и максимално уживаше во сончевите денови, а не ретко објавуваше и фотографии на кои во преден план беше токму нејзиното секси тело во бикини. Но, таа тоа го направи и на почетокот од есента кога објави неколку фотографии на својот Инстаграм-профил, а со кои повторно ни покажа како изгледа кога носи костими за капење.

Па, големо БРАВО за самодовербата на оваа девојка!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?