ban2

Македонка која знае како да ги запали социјалните мрежи

Нашата поранешна Плејбој зајачица Александра Накова на Инстаграм постојано објавува провокативни фотографии наменети за нејзините обожаватели од посилниот пол. Таа на една од нејзините фотографии носи мошне провокативен костим за капење кој, според нас, не остава многу на фантазијата. Во таа насока е и еден од нејзините обожаватели кој во коментарите ја праша манекенката дали му е дозволено да зумира. Но очигледно дека Александра не се грижи премногу за тоа каков впечаток ќе остави на социјалните мрежи, па и ден-денес објавува секси фотографии, што искрено, нам воопшто не ни пречи!

Фото: Инстаграм/ Александра Накова

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?