Марјана во едно од најжешките изданија досега

Познатата водителка се облекува мошне провокативно, а овој пат ни го покажа нејзиното совршено тело во преубав костим за капење. Имено, русокосата Марјана на фотографиите позира во едноделен костим за капење во црвено-црна боја со леопард дезен, а во преден план се нејзините долги убави нозе.

Па, дали ви се допаѓа костимот за капење што го носи Марјана?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?