Познатата водителка на „Се или нешто“ изгледа прекрасно во црн фустан

Лила Филиповска на социјалните мрежи објави фотографија на која носи мал црн фустан, а никој не го тргаше погледот од нејзиното бујно деколте. Еден од нејзините обожаватели на социјалните мрежи напиша „Попопопо, вистинска дама, сон на секој маж“.

Лила покај убавиот фустан во црна боја носеше црвен кармин и впечатлива шминка, а во преден план е нејзиниот совршен изглед на кој и многу помлади колешки можат да и завидуваат. Фустанот е со отворено деколте кое во фокусот ги стави нејзините раскошни облини додека атрактивната водителка позира расположено, држејќи го својот омилен парфем во рацете. Таа во оваа поза покрај убавото тело и облините, ги истакна и голите стапала со што ги израдува љубителите на овој дел од женското тело меѓу нејзините обожаватели.

Па, дали ви се допаѓа Лила во ова издание?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?