Александра Накова го покажа своето змиско тело на кое многумина можат само да и завидуваат, а во костим за капење е вистинска бомба.

Поранешната плејбој зајачица го искористи летните месеци да ги наполни батериите под сонцето уживајќи на преубавите песочни плажи. Таа своето време го потроши на патувања и уживања во водните лудории, а од фотографиите што ги објавува на Инстаграм можеме да забележиме дека нејзината линија е во совршена форма. Но она од што најмногу сме воодушевени е тоа што Александра и покрај тоа што пред повеќе од две години се породи и на овој свет ја донесе малата Леа, се уште изгледа како во најдобрите денови.

Што мислите вие?

Фото: Инстаграм/ Принтскрин

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?