Најголемиот спринтер на сите времиња Јусејн Болт замина во пензија

Тоа беше тажен крај на неверојатната ера на светските натпревари. Но денес оваа жива легенда ужива во својата заслужена пензија. Си купи јахта која се вика „Dominator“ и со која ги посетува најегзотичните места на светот.

Тој патува заедно со неговата извонредно секси девојка Каси Џ. Бенет со која заедно организираат разуздани и луди забави на нивната јахта.

Па, кој не би сакал вака да си ги минува своите пензионески денови ...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?