Ова не ни е прв пат да пишуваме за секси доктори ...

Но денес ќе ви претставиме еден стоматолог кој по потекло е од Бразил. Убедени сме дека покрај него може да ви престане секаква болка, но и дека пред неговата ординација чекаат жени во колона кои со нетрпение чекаат да седнат на неговото столче и да ги отворат устите. Неговото име е Каду Гиакомини (ок, признаваме, убавецов има по малку чудно име!) и во моментов живее и работи во Лос Анџелес, но кога не е на работа, тогаш најчесто е гол, позира пред објективите, нешто што нам како претставнички на понежниот пол воопшто не ни пречи ...

Совршени плочки на стомакот, темен тен, паметен и вреден – токму онаков како што секоја жена го замислива својот маж од соништата!

Поради својот атрактивен изглед Каду од неодамна стана и манекен, но и Инстаграм ѕвезда која на оваа социјална мрежа има преку 50 илјади обожаватели. И тоа воглавно жени. По оваа објава, воопшто не се сомневаме дека меѓу нив ќе има и мноогу Македонки.

Што мислите вие?

Фото: Инстаграм/ Принтскрин

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?