Време е за .. жешки вести!

Како модел Емили Ратајковски ги знае најдобрите пози за фотографирање, но на Инстаграм постојано фаворизира еден агол. Имено убавата 26 годишна манекенка не може да престане да објавува фотографии на кои во преден план е нејзиниот совршен задник (не, ние воопшто не се жалиме заради тоа!). За ваше задоволство, Штипка ќе се обиде да направи еден мал „опус“ преку кој ќе ги видите нејзините најдобри изданија. Сепак, ако повеќе сакате „оверсајз“ облини како на пример оние на Ким Кардашијан или Јелена Карлеуша, ова секако не е галерија за вас. Но ако барате совршени линии, или пак провокативни костими за капење, тогаш слободно уживајте во фотографиите со кои ова лето не почести Емили.

Повеќе фотографии на следната страна >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?