ban2

Кортни Кардашијан изгледа прекрасно во костими за капење

Тоа можеме да го видиме и од нејзините најнови фотографии на кои носи ретро модели, односно дводелен црн костим за капење со висок струк кој изгледа поприлично женствено.

Но по некое време долниот дел малку се помести, па се појави ОНА што требаше да остане сокриено. А ако земеме во предвид дека овој задник има дури и свое нагалено име (праскичка) и е адут кој Кортни постојано го истакнува, воопшто нема да се зачудиме ако за таквото позиционирање главен виновник се нејзините прсти.

Како и да е, мораме да признаеме дека оваа мама изгледа фантастично, и тоа не само во костими за капење, туку и во нејзините модни комбинации со кои постојано не воодушевува, без разлика дали станува збор за дневно или вечерно издание.

Таа за разлика од нејзината сестра Ким, одлично се снаоѓа со сите модни стилови, па токму затоа постојано е и на листите меѓу најдобро облечените жени на светот.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?